Latvių g. 31 Vilnius
Fo Ti (He Shou Wu) – Kinijoje, Japonijoje ir Taivane augantis augalas. Kinijoje naudoja šio augalo šaknis, kurios dažniausiai paruošiamos verdant jas kartu su juodosiomis pupelėmis; šis preparatas yra vadinamas raudonuoju Fo Ti. Neapdorota augalo šaknis yra vadinama baltuoju Fo Ti.
Fo Ti (Polygonum multiflorum) dar vadinamas He Shou Wu. Išvertus iš kinų kalbos tai reiškia „juodaplaukis ponas He“. Šis pavadinimas susijęs su legenda apie pagyvenusį kaimietį poną He, kuris vartojo Fo Ti ir susigrąžino tamsią plaukų spalvą, jaunatvišką išvaizdą ir energiją.
Kinijoje Fo Ti vadinamas ilgaamžiškumą užtikrinančiu tonizuojančiu preparatu; manoma, kad jis atstato žilstančių plaukų spalvą, lėtina priešlaikinį senėjimą, didina gyvybingumą ir energiją.
Įstabioji ir neįtikėtina HE SHOU WU iš Kinijos
Ar žinote istoriją apie Li Ao iš tangu Dinastijos (618-907),kuris parašė legendą apie He Shou Wu?
Tai kukli ir nepaprasta istorija apie Neng Si,kuris atrado He Shou Wu.
Istorija byloja,kad Neng Si gimė labai silpnos konstitucijos.Kinų tradicijos įprastai pataria tokiems silpniems vaikams nesituokti,kad kuo ilgiau išlaikyti gyvybinius saitus su reprodukcine sėkla.Jis buvo nuolankus Dao kelio praktikas ir patarnavo vienuoliams.
Įdomiausia tai,jog tikroji neng Si istorija prasidėjo kaip jam buvo 58 metai.Kartą Neng Si išvyko į tolimąją kinijos provinciją.Vėlai vakare jis grįžo į trobelę,kurioje buvo apsistojęs,kelias ėjo per žalią girią,jau temo.Staiga jis išvydo milžinišką vijoklį,tiksliau pasakius,tai buvo 2 susiviję nuostabūs augalai,o šalia jų jis išvydo besimylinčius senolį ir senolę,kuriems,regis,buvo virs 100 metų.Senolių plaukai siekė žemę,kas visų įdomiausia,viena plaukų dalis buvo žila,kita juoda.Taip pat Neng Si pastebėjo,kad šie senoliai nuolat pakramtydavo to vijoklio lapelių.Nusistebėjus tokiu vaizdu,Neng Si grįžo į artimiausią kaimelį,nusiskynęs šakelę šio paslaptingo augalo.Kitą dieną miestelio gyventojai jam paaiškino,kad apylinkėse gyvena vien ilgaamžiai,kurių amžius siekia 97,103 metus.Kodėl tu negeri šio dieviško toniko? - Stebėjosi kaimiečiai – Neng Si sutiko paragauti ir sutrynęs augalą į miltelius jį gerdavo kaip arbatsriubę kasdieną.7 dienų bėgyje Neng Si pajuto neregėtą jėgų antplūdį.Tai buvo visiškai naujas nepatirtas jausmas.Netrukus Neng Si žili plaukai pasikeitė į jaunus – ryžkiai juodus plaukus.O labiausiai Neng Si nustebino – seksualine jėga,regis kylanti iš žemės gelmių.Keli sekantys mėnesiai Neng Si atnešė dideles permainas – jis ne tik sustiprėjo,bet ir atjaunėjo,bet ir vedė jauną merginą iš kaimelio,kur augo stebuklingas augalas.Jis turėjo keletą sūnų ir visą likusį gyvenimą garsėjo kaip žmogus,turintis geležinę sveikatą.
Neng Si reikškia – galintis sužadinti vandens versmes (šaltinius).Ši nuostabi istorija atskleidžia mums He Shou Wu grožį.
Ming Dinastijos imperatorius Shi Zong (valdęs 1521-1566 ) buvo apdovanotas eliksyru – Septynių brangenybių Perlai, kuriame karaliaus vaidmenį atlieka He Shou Wu.Vėlesnės imperatorių Dinastijos vadino šį augalą Septyniomis Princesėmis,taip išreikšdamos pagarbą šiam gyvastingam,energijos žydėjimą suteikiančiam augalui.
Vartojimas: 0,5 arbatinio šaukštelio 1-3 kartus per dieną. Tai natūralus augalas, kurį galima įvairiai naudoti ruošiant maistą.
Sudėtis: 100% Fo Ti (He Shou Wu) šaknies milteliai.
Kilmės šalis: Kinija
Skanu įdėt vaikams į grikių ar kitokią košę, kartu su kordicepso milteliais, Ghi sviestu, bananu ar medumi ;)
Mūsų naujienos