Mūsų naujienos

Mūsų kontaktai

  • Eko Oazė
  • Latvių g. 31
    Vilnius
  • Tel: +37069301188
  • El. paštas: info@ekooaze.lt

Naujienlaiškis

Prekių pristatymas

PRISTATYMO BŪDAI
Mūsų el. parduotuvėje galite pasirinkti vieną iš šių pristatymo Lietuvoje būdų:

  • Tiesiai į namus arba darbovietę per kurjerių tarnybą;
  • Į artimiausią pašto skyrių.


 

TIESIAI Į NAMUS ARBA DARBOVIETĘ

Kurjerių tarnyba (arba mes patys) prekes pristatys per 2-5 darbo dienas po Jūsų mokėjimo už prekes įskaitymo  mūsų sąskaitą. Prekes pristatant namų adresu kurjeris su Jumis susisieks telefonu ir suderins prekių pristatymo laiką. Prekes pristatant darbovietės adresu tikslus pristatymo laikas nederinamas ir prekės pristatomos darbo dienomis 9-17 val. Prekių pristatymo kaina per kurjerių tarnybą yra 1.50 Eur. Jeigu perkate prekių už 35 Eur arba daugiau, prekes Jums pristatysime nemokamai.

 

Į ARTIMIAUSIĄ PAŠTO SKYRIŲ

Į artimiausią pašto skyrių prekes pristatysime per 3 darbo dienas po apmokėjimo. Prekių pristatymo į artimiausią pašto skyrių kaina yra 1.50 Eur. Perkant prekių už 29 Eur arba daugiau prekes į artimiausią pašto skyrių pristatysime nemokamai.

 

Dėl prekių pristatymo į KURŠIŲ NERIJĄ prašome kreiptis el. paštu info@ekooaze.lt arba telefonu 8 65923352 ir mes pasiūlysime tinkamiausią pristatymo būdą.

 

Svarbu! Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta ir joje esančios prekės yra tinkamos ir tvarkingos.

 

Jeigu turite klausimų, galite su mumis susisiekti el. paštu info@ekooaze.lt arba telefonu 8 65923352.