MACA (Peruvinės pipirnės milteliai) (RAW), 125 g

Akcija !
MACA (Peruvinės pipirnės  milteliai) (RAW), 125 g

 

 

Peruvinė pipirnė (Maca) – legendinis Peru gyventojų supermaistas, jų vertinamas kaip suteikiantis energijos ir jėgų. Maca yra tolima valgomųjų ridikėlių giminaitė, naudojama yra augalo šaknis.

Mūsų siūloma Maca – natūralus, džiovintas, sumaltas į miltelius produktas. Ją galima berti į kokteilius, arbatą, vaisių sultis, kavą bei kitus gėrimus. Puikiai tinka desertams ir kepiniams.

Plačiau

Akcija ! -10%

6,48€

Vietoje 7,20€

Peruvinė pipirnė (Maca) yra tolima valgomųjų ridikėlių giminaitė. Svarbiausia šio augalo dalis – jo šaknis.

 

Maca yra laikoma Supermaistuji suteikia energijos ir jėgų.

Archeologiniai duomenys rodo, kad Maca buvo naudojama jau prieš 2000 metų Peru teritorijoje. Net ir šiandien daugeliui Andų kalnų gyventojų Maca yra vienas svarbiausių ir vertingiausių produktų.

 

Maca šaknis buvo ir yra naudojama kaip mitybos papildas. Nuėmus derlių, Maca šaknis buvo džiovinama ir sumalama į miltelius. Milteliai buvo naudojami buityje arba supilami į maišus – taip paruošti atstodavo pinigus, buvo keičiami į kitas prekes.

Siekiant suteikti daugiau jėgų, Inkų imperijos laikais Maca buvo duodama kariams prieš mūšį.

Per tūkstančius metų Andų kalnų gyventojai įtraukė Macą į savo svarbiausių sveikų maisto produktų tarpą. Maca auga tik dideliame aukštyje (3000 metrų virš jūros lygio), todėl yra priskiriama prie vienų iš švariausių pasaulio produktų. Maca savybės susiformuoja augant atšiauriame kalnų klimate (kadangi augalas turi ištverti visus kalnų orų pokyčius). Turbūt todėl ji taip buvo ir yra vertinama Andų kalnų gyventojų, o dabar ir visų tų, kurie savo organizmą verčia dirbti „ekstremaliomis“ sąlygomis.

 

Dėl savo unikalių savybių Maca yra vertinama tiek žaliavalgių, tiek vegetarų tarpe. Taip pat ją mielai vartoja keliautojai, sportininkai bei ekstremalius išbandymus mėgstantys žmonės.

Džiovintuose Maca milteliuose yra 60% angliavandenių, 9% ląstelienos ir šiek tiek daugiau nei 10% baltymų. Ji turi daugiau už kitus šakniavaisius (2,2%) lipidų (riebalų) (linolio rūgštis, palmitino rūgštis ir oleino rūgštis yra nepakeičiamos riebalų rūgštys).

Maca yra vertingas kalcio (260 mg/100 g), kalio (2 g (!)/100 g), geležies (17 mg/100 g) ir mikroelementų (cinko (4 mg/100 g), vario (6 mg/100 g)) bei vitaminų A (0,07 mg/100 g), B grupės vitaminų – (0,31 mg/100 g) bei vitamino C ( 3,1 mg/100 g) šaltinis.

Maca turi 20 įvairių aminorūgščių, iš kurių 7 yra nepakeičiamos.

Kaip šakninis augalas, ji turi penkis kartus daugiau baltymų ir keturis kartus daugiau skaidulų nei bulvės.

 

 

 

Vartojimas. Maca yra priskiriama supermaistui, todėl turi būti vartojama atitinkamais kiekiais – po 1 arb. šaukš. 1-2 kartus dienoje. Rekomenduojama po mėnesio nuolatinio vartojimo padaryti vienos savaitės pertrauką.

 

Mūsų siūloma Maca – natūralus, džiovintas (RAW) bei sumaltas į miltelius produktas. Ją galima berti į kokteilius, arbatą, riešutų pieną, šviežių vaisių sultis, kavą bei kitus gėrimus. Puikiai tinka desertams ir kepiniams.

 

Maca gerai dera su kakavos pupelėmis ir visais kakavos produktais. Sumaišykite Maca su savo mėgstamu šokoladiniu desertu ir pažinkite bei mėgaukitės nauja skonio magija.

 

Macos milteliai – idealus emulsiklis. Milteliai gali būti maišomi su augaliniais aliejais, cukrumi (pvz., gaminant gėrimus ar desertus). Tai pat ji paryškina vaisių ir džiovintų vaisių skonį. Puikiai tinka žaliavalgių virtuvėje.

 

Sudėtis: 100% Peruvinės pipirnės (Maca) milteliai.

 

Kilmės šalis: Peru.

 

Svoris: 125 g.

Mykolas G
2020-03-01

Aukšta kokybė

Esu išbandęs keletą kitų Maca produktų lietuvoje, tai man šitas atrodo geriausias visais atžvilgiais. Nes labai efektyvus ir veiksmingas bei skonis pakankamai geras palyginus su kitais. Nors man jo skonis nėra malonus. Suteikia energijos visai dienai, bei kas keista, po sunkaus fizinio ar protinio darbo dar yra jėgų, ne taip pavargsti. Tampi atsparesnis stresui. Protas tampa aštresnis, pagerėja loginis mąstymas. Koncentracija akivaizdžiai pagerėja.. Ir pakelia nuotaiką, nors ir nežymiai. Dėl nuotaikos, tai yra akivaizdus įrodymas iš mano patirties. Vieną kartą viršijau normą (padauginau), ko pasekoje labai ėmė juokas iš visko, bet šalutinis poveikis buvo, kad pykino. Manau Lietviams labai naudingas produktas, kadangi veikia kaip antidepresantas bei ramina žmogų, bei daro atsparesnį stresui. Sportuojantiems labai naudingas, žymiai didina ištvermę ir jėgą (pavartojus, tą pačią dieną jaučiasi rezultatai). Bei auga liesa raumenų masė (turbūt dėl testosterono padidėjimo). Vartoju po pusę šaukštelio per dieną (išgeriu ryte) ir to pilnai pakanka, kartais dar po pietų išgeriu 1/3 šaukštelio.

  • 1 iš 1 pirkėjų šis komentaras buvo naudingas.

Parašykite komentarą

MACA (Peruvinės pipirnės  milteliai) (RAW), 125 g

MACA (Peruvinės pipirnės milteliai) (RAW), 125 g

 

 

Peruvinė pipirnė (Maca) – legendinis Peru gyventojų supermaistas, jų vertinamas kaip suteikiantis energijos ir jėgų. Maca yra tolima valgomųjų ridikėlių giminaitė, naudojama yra augalo šaknis.

Mūsų siūloma Maca – natūralus, džiovintas, sumaltas į miltelius produktas. Ją galima berti į kokteilius, arbatą, vaisių sultis, kavą bei kitus gėrimus. Puikiai tinka desertams ir kepiniams.

Parašykite komentarą