Mūsų naujienos

Mūsų kontaktai

 • Eko Oazė
 • Latvių g. 31
  Vilnius
 • Tel: +37069301188
 • El. paštas: info@ekooaze.lt

Naujienlaiškis

Šiladžit (Mumijo) milteliai, 60 g

Šiladžit (Mumijo) milteliai, 60 g

Šiladžit (Shilajit, Mumijo) – vadinamas raktu į nemirtingumą, gali padėti greičiau atstatyti organizmo jėgas, pagerinti savijautą.

Plačiau

13,00€

Sandėlyje : Šiuo metu prekės sandėlyje neturime


Praneškite kai turėsite

Šiladžit (Shilajit, Mumijo) sanskrito kalba reiškia „uolų nugalėtojas“ ir „nugalintis kalnus ir įveikiantis silpnumą“. Šiladžit – tai Himalajų uolienose esantys, saulės ir atmosferos slėgio „užkonservuoti“, suirę augalai, augę Himalajų vietovėse prieš tūkstantmečius. Vasaros mėnesiais, esant tinkamai temperatūrai, sakų pavidalu jie sunkiasi iš Himalajų uolienų. Šie sakai yra tirpūs vandenyje, prieš pateikiant vartotojams jie yra kruopščiai išvalomi. 

 

Šiladžit (Shilajit, Mumijo) milteliuose esančius mineralus organizmas labai lengvai pasisavina ir jie greitai patenka į kaulus bei raumenis, suteikdami jėgos ir stiprybės.

 

Šiladžit (Shilajit, Mumijo) atrado Himalajų kaimelio gyventojai, stebėdami, kaip beždžionės karštais vasaros mėnesiais migruoja į kalnus. Himalajų gyventojai pastebėjo, kad šios beždžionės kramto pusiau skystą iš uolų prasisunkiančią substanciją. Jie nutarė, kad beždžionių fizinę galią, ilgaamžiškumą ir išmintį nulemia būtent šios substancijos vartojimas. Himalajų gyventojai pabandė substanciją vartoti patys ir teigė besidžiaugiantys įvairiais sveikatos pagerėjimo aspektais.

 

Vartojimas.

Rekomenduojama pradėti nuo labai nedidelio kiekio – 1/8 arbatinio šaukštelio ir po truputį didinti kiekį iki 0,5-1 arbatinio šaukštelio. Šiladžit puikiai dera su kitomis tonizuojančiomis žolelėmis ir supermaistu.

Šiladžit siūloma:

 • Išmaišyti vandenyje 1/4-1/2 arbatinio šaukštelio miltelių – gausite lengvą „žolelių arbatą“.
 • Pasigaminkite puikų Mocha kavos pakaitalą – įberkite miltelių į karštą vandenį su pienu ir, jei pageidaujate, kakava.
 • 1-2 arbatinius šaukštelius miltelių išmaišykite šiltoje žolelių arbatoje.
 • Berkite į sriubas ir ant salotų.
 • Skaninkite milteliais įvairius gėrimus.

 

 

 

 

 

 

Sudėtis: 100% Šiladžit (Shilajit, Mumijo) milteliai.

 

Kilmės šalis: Indija.

 

Kiekis: 60 g.

 

Daiva D
2019-06-28

daiva

gal galima rezervuoti 2vnt Šiladžit miltelių ir pasifloros 2vnt

Snieguole S
2018-10-01

Dėl Šiladžit(Mimijo) miltelių

Laba diena. Gal galima būtų rezervuoti 6 vnt Šiladžit(Mumijo) miltelių. Ačiū. Mano el. paštas-- snieguoleskapiene@gmail.com

Parašykite komentarą

Šiladžit (Mumijo) milteliai, 60 g

Šiladžit (Mumijo) milteliai, 60 g

Šiladžit (Shilajit, Mumijo) – vadinamas raktu į nemirtingumą, gali padėti greičiau atstatyti organizmo jėgas, pagerinti savijautą.

Parašykite komentarą