Mūsų naujienos

Mūsų kontaktai

 • Eko Oazė
 • Latvių g. 31
  Vilnius
 • Tel: +37069301188
 • El. paštas: info@ekooaze.lt

Naujienlaiškis

Dygliuotojo ožerškio (Goji) uogos (RAW), 125 g

Akcija !
Dygliuotojo ožerškio (Goji) uogos (RAW), 125 g

 Dygliuotasis ožerškis (Lycium barbarum) tai iki 2,5 metrų užaugantis krūmas, nokinantis smulkias, raudonas, sald-iarūgštes uogas.  Dėl uogose esančio didelio geležies, vitaminų ir aminorūgščių kiekio jos dar vadinamos jaunystės eliksyru. 

Plačiau

Akcija ! -5%

5,98€

Vietoje 6,29€

Sandėlyje : Šiuo metu prekės sandėlyje neturime


Praneškite kai turėsite

 

 

Ar žinote istoriją apie Li Dzing Julnj 252 pr. m. e. , kuris gimė Kinijos pietvakariuose, apie tai kaip jis iškeliavo iš gimtųjų namų 11-os metų amžiaus būdamas drauge su 3 keliautojais, kas įdomu – šie pakeleiviai buvo garsūs keliautojai ir naujų rūšių arbatos atradėjai. Taip jie keliavo po Kiniją, Tibetą, Pietryčių Aziją išgyvendami daugelį keisčiausių ir įdomiausių situacijų, tame tarpe ir kliūčių. Visą kelionių laiką jie intensyviai mokėsi ir tyrinėjo įvairias augalų rūšis, būdingas vienam ar kitam Kinijos regionui.

Kai Li Dzing Julnj tapo vyresnis jis išgarsėjo kaip nuostabus talentingas botanikas, o kas labiausiai visus traukė ir žavėjo – tai nepriekaištinga jo sveikata ir išvaizda. Be sveikatos žydėjimo Li Dzing Julnj buvo stiprus Dao dvasinio kelio praktikas ir neprilygstamas augalų žinovas. Vieną dieną, Li Dzing Julnj buvo 50 metų, vaikščiodamas kalnų takeliais jis sutiko labai seną vyrą, kuris, nežiūrint jo garbingo amžiaus, galėjo ne tik aplenkti garsųjį augalų rinkėją, bet atrodė, kad geba skraidyt virš žemės paviršiaus. Tai padarė labai gilų įspūdį Li Dzing Julnj - jis suprato, kad toks skaidrus kone erdvinis vaikščiojimas byloja ne tik apie gerą fizinę sviekatą, o tai yra gilios dvasinės sveikatos žinios. Li Dzing Julnj paklausė senolio kame glūdi jo jaunystės paslaptis?Ir senolis pasidalijo, kad kievieną mielą dieną jis išsiverda puodelį sriubos iš uogų Gai gi zi(Goji, Lycium Chinensis). Žinoma Li Dzing Julnj buvo girdėjęs apie šias uogas, tačiau niekada jų neiškeldavo jų į ypatingą vietą. Grįžęs namo Li Dzing Julnj ėmė intensyviai taikyti senolio duotą metodą – gerti Goji uogų sriubą.

Dėl savo spinduliuojančios sveikatos ir ilgaamiškumo Li Dzing Julnj tapo nepaprastai garsus ir daugybė mokinių sekė jam iš paskos, prašydami jo pamokymų. Iki gilios senatvės jis išsaugojo savo kūno ir dvasios stiprumą, ir tęsė kasdieninius ilgus pasivaikščiojimus. Vieną dieną jis kalnuose sutiko Tao Meistrą daug vyresnį už save ir vėl jam nutiko stebuklinga istorija. Senolis nuoširdžiai pasidalijo savo paslaptimis - pamokino Tao jogos, žinomos kaip vidinė slaptoji Alchemija. Taip pat Meistras parekomendavo, kad Li pakeistų savo dietą ir naudotų uogų sriubas deriniuose su He Shai Wu ir ženšeniu – šaltiniai sako, kad Meistras Li ( kaip vadino ištikimi ir dėkingi mokiniai) į sidabrinę senatvę dar kartą pakeitė savo dietą – pasiliko itin nedaug mėsos, sumažino šakninių daržovių ir grūdų naudojimą. Savo budrų dėmesį jis nukreipė į tai, kas sunokinama augalo viršuje – žiedus, vaisius ir ypatingai uogas.

 

Goji uogos pasižymi šiomis maistinėmis savybėmis:

 • Net 18 aminorūgščių, iš kurių 8 nepakeičiamos aminorūgštys.
 • Turi Vitamino A (12000 UI/100g)
 • C  vitamino (48 mg/100g).
 • Turi skaidulinių polisacharidų (13 g/100g)
 • Geležies (6.8 mg/100g)
 • Kalcio (190 mg/100g)

 

Goji uogose yra net 2 kartus daugiau antioksidantų nei žaliojoje arbatoje, o geležies – net 15 kartų daugiau nei špinatuose.

 

Džiovintos goji uogos dažniausiai vartojamos norint pagardinti žaliuosius kokteilius, įvairias salotas, sausus pusryčius, arbatą arba valgomos vienos kaip užkandis. Šias uogas galima vartoti su košėmis, sriubomis, pupelių ar daržovių patiekalais. Per dieną suvalgius 1 šaukštą uogų jūsų organizmas bus aprūpintas reikalingomis medžiagomis.

 

 Atkreipkite dėmesį, kad tik natūraliai išdžiovintos uogos pasižymi aukščiau išvardintomis savybėmis, todėl geriau nevartokite uogų, kurios džiovinamos naudojant sierą (sulfur). Jei uogos minkštos ir drėgnokos – didelė tikimybė, kad jos buvo apdirbtos siera, kuri apsaugo uogas nuo rūgimo.

 

 Naudojimas: 1-2 arb..šaukštelius į karštą virintą vandenį ir įvairias arbatas.

 

Sudėtis: 100% saulėje džiovintos Dygliuotojo ožerškio (Goji) uogos.

 

Kilmės šalis: Kinija

 

Svoris: 125 g.

Komentarų nėra.

Parašykite komentarą

Dygliuotojo ožerškio (Goji) uogos (RAW), 125 g

Dygliuotojo ožerškio (Goji) uogos (RAW), 125 g

 Dygliuotasis ožerškis (Lycium barbarum) tai iki 2,5 metrų užaugantis krūmas, nokinantis smulkias, raudonas, sald-iarūgštes uogas.  Dėl uogose esančio didelio geležies, vitaminų ir aminorūgščių kiekio jos dar vadinamos jaunystės eliksyru. 

Parašykite komentarą

2 Kitos panašios prekės